Wyszukiwanie
Wpisz fragment tytułu:
  Katalog
  Newsletter
Wpisz swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych książkach.
e-mail:
Usługi wydawnicze

Szanowni Państwo,

Bazując na wieloletniej obecności (od 1993 r.) na rynku wydawniczym, rzetelnej wiedzy edytorskiej i doświadczeniu (łączny nakład przekraczający milion egzemplarzy) stworzyliśmy ofertę wydawniczą konkurencyjną zarówno pod względem kosztów, jak i jakości wykonania.

Wydajemy książki autorskie, broszury, tłumaczymy teksty z języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego, publikujemy, projektujemy i przygotowujemy do druku materiały promocyjne i reklamowe (BTL). Wykonujemy wszystkie prace związane z cyklem wydawniczym (redakcja merytoryczna, stylistyczna, adiustacja, korekta, skład komputerowy, druk).

Wydawnictwo może się poszczycić zgranym zespołem redakcyjnym, składającym się z doskonałych fachowców, co w połączeniu z rzetelną wiedzą merytoryczną i doświadczeniem współpracowników, tłumaczy i konsultantów medycznych, przekłada się na najwyższy poziom świadczonych usług wydawniczych. Naszą dewizą jest solidność i terminowość.

Panuje przekonanie, że wydawanie książek jest trudne i kosztowne. My, z prawdziwą przyjemnością, udowodnimy, że jest inaczej. Zapraszamy do współpracy.

Powrót
  Nowe książki
Zobacz wszystkie2009 - 2019 Wydawnictwo alfa-medica press

Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: RM-Bi