Wyszukiwanie
Wpisz fragment tytułu:
  Katalog
  Newsletter
Wpisz swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych książkach.
e-mail:
Usługi wydawnicze

Szanowni Państwo,

Bazując na wieloletniej obecności na rynku wydawniczym (od 1993 r.), rzetelnej wiedzy edytorskiej i doświadczeniu (łączny nakład wydanych książek przekraczający milion egzemplarzy) chcielibyśmy przedstawić ofertę wydawniczą konkurencyjną zarówno pod względem kosztów, jak i jakości wykonania.

W prowadzonej działalności wydawniczej postępujemy zgodnie z wytycznymi Komitetu do spraw Etyki Publikacyjnej (COPE – Committee on Publication Ethics), https://publicationethics.org.

Stosowane przez Wydawnictwo standardy etyczne prezentujemy w zakładce "Stosowanie zasad etyki". 

Wydajemy książki autorskie, broszury, prace doktorskie i habilitacyjne. Tłumaczymy także teksty z języków obcych.

Wykonujemy wszystkie prace związane z cyklem wydawniczym (redakcja merytoryczna, stylistyczna, adiustacja, korekta, skład komputerowy, druk). Szczegółowy opis przedstawiamy w zakładce "Procedura wydawnicza".

Wydawnictwo może się poszczycić kompetentnym zespołem redakcyjnym, składającym się z doskonałych fachowców, co w połączeniu z rzetelną wiedzą merytoryczną i doświadczeniem współpracowników, tłumaczy oraz konsultantów medycznych, przekłada się na najwyższy poziom świadczonych usług wydawniczych.

Zasady recenzowania publikacji przedstawione są w zakładce "Procedura recenzji".

Panuje przekonanie, że wydawanie książek jest trudne i kosztowne. My, z prawdziwą przyjemnością, udowodnimy, że jest inaczej. Zapraszamy do współpracy.

Zasady etyki publikacyjnej     Procedura wydawnicza          


Procedura recenzji                Powrót
  Nowe książki
Zobacz wszystkie2009 - 2020 Wydawnictwo alfa-medica press

Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: RM-Bi